Як заохотити до навчання: Вчитель хімії створив пісню, щоб учні вивчили таблицю Менделєєва (відео)

Хімічна рок-співанка підірвала цілу школу.

Учитель Іван Заболотських підсадив своїх учнів на хімію та рок. Щоб не мучити малих, запакував елементи у трек гурту “Queen”, передають Патріоти України з посиланням на ШоТам.

Ця хімічна рок-співанка підірвала цілу школу у Києві. “Гідроген, гелій, літій, берилій, бор, карбон”, – звучить трек.

Так учитель Іван Заболотських вчить малих таблиці Менделєєва. Та завдяки римі і ритму моментально запам’ятовують порядок елементів. “Я просто настукував ритм і раптом зрозумів, що елементи ідеально лягають на мелодію”, – каже Іван Заболотських.

Івану Заболотських 26 років і його співанка замінила багацько нудних вправ. “Раніше нам доводилося писати багато нудних диктантів на повторення”, – згадує Іван Заболотський.

“А тепер співанка – наш хіт. Діти підбирають музику на різних інструментах і грають А ще виправляють інших вчителів, коли ті роблять помилки. Я підрахував, що рок-співанка на 50% підвищує результати знань з теми. Я вражений”, – каже Іван Заболотських.

Іван не лише співає, але і вивчає з дітьми сполуки за фільмами. “Сірка була у “Костянтині”, а нітрат срібла знищував вампірів у “Іншому світі”, – пояснює Іван Заболотських.

Зараз його учні стають хімічними рок-зірками у соцмережах. “Співаємо, коли треба перенаправити їхню енергію – клас наче перетворюється на концертний зал”, – розповідає Іван Заболотських.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...