Якби в країні було 100 мешканців: Як би виглядало українське суспільство (фото, відео)

54 жінки і 46 чоловіків – так би гендерно поділилось населення, якби в Україні жили 100 людей. А ще тотальна більшість зі 100 українців мали б вищу освіту, але це зовсім не гарантувало б їм достойного життя.

Про це йдеться в сюжеті 24 каналу, передають Патріоти України.

Приблизно 90 зі 100 жителів України вважають себе українцями, 6 ототожнюють себе з росіянами, а 4 відносяться до іншої національності. 69 українців зі 100 мешкають у містах, а 31 житель нашої країни проживає у селах. До християн себе відносять 85 осіб зі 100, близько 13 осіб не відносять себе до жодної конфесії. В України на сотню лише один мусульманин.

За критеріями ООН 60 українців зі ста живуть за межею бідності. На сотню жителів країни припадає 9 безробітних, 12 тих, які працюють за кордоном. Варто зазначити, що три чверті зі ста громадян нашої країни мають вищу освіту. Лише 16 зі ста українців володіють автомобілями. Та, на жаль, чверть сотні українців курить.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Від деяких речей до цих пір очі на лоб лізуть": Жінка розповіла про життя в Канаді

середа, 4 серпень 2021, 12:00

Немає ідеальної країни. Про це у своєму блозі пише Катерина, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Меня зовут Катя, и всю свою сознательную жизнь я мечтала жить в Канаде. Я осуществила свою мечту: 5 лет назад вместе с мужем мы переехали...

З архіву ПУ. Не вір очам своїм: Зірки, яких ми б не впізнали без макіяжу (фото)

середа, 4 серпень 2021, 10:00

Навіть на прогулянці або в аеропорту їх важко побачити не "при параді". Деякі знаменитості постійно знаходяться в образі. Тим сильніший шок, коли раптом на очі попадаються фото цих зірок без макіяжу. Насправді вони зовсім інші, передають Патріоти Украї...