Якби вибори відбулися найближчої неділі: До Ради можуть потрапити сім партій, - опитування

За партію "Європейська солідарність" готові проголосувати 14,7% українців, за "Опозиційну платформу – За життя" – 14,3%, за "Батьківщину" – 12,3%.

Лідером електоральних симпатій українців у парламентському рейтингу є партія "Слуга народу" з 19,5% підтримки серед тих, хто визначився і має намір проголосувати. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 2-3 березня, передають Патріоти України.

У парламентському рейтингу лідирує партія "Слуга народу" (19,5% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати).

Також за партію "Європейська солідарність" готові проголосувати 14,7% українців, за "Опозиційну платформу - За життя" – 14,3%, за "Батьківщину" – 12,3%, за "Силу і честь" – 5,3%, за "Українську стратегію Гройсмана" – 5,3%, за Радикальну партію – 5,0%.

Решта партій мають менше 5% підтримки.

Опитування проводилось методом телефонного інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів опитано 2 тис. 500 респондентів віком від 18 років в усіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.