Якби вибори відбулися найближчої неділі: У парламент проходять шість партій (інфографіка)

Серед тих, хто точно піде на вибори, найвищу підтримку отримали партії «Батьківщина» і «Слуга народу».

Інститут аналізу та прогнозування оприлюднив результати соціологічного дослідження, яке провів з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року, передають Патріоти України.

Серед тих, хто точно піде на вибори, найвищу підтримку отримали: «Батьківщина» (19,4%), «Слуга народу» (12,9%) і «Опозиційна платформа - За життя» (11,7%). На четвертому місці партія «БПП - Солідарність» (11,4%), на п'ятому - «Громадянська позиція» (11%). Також 5-відсотковий бар'єр долає Радикальна партія Ляшка.

На думку політологів, на результати опитування вплинуло те, що у виборчу кампанію вклинився Володимир Зеленський і відповідно його партія «Слуга народу». Але при цьому експерти відзначають, що, наприклад, «Опозиційна платформа - За життя», яка конкурує зі «Слугою народу» за друге місце, свій рейтинг не розгубила, а тільки наростила.

«Рейтинги партійні слідують за рейтингами політиків. Через появу Зеленського «просіли» показники першої п'ятірки кандидатів і партій. Але при цьому не всі втратили свої позиції. Наприклад, рейтинги «Слуги народу» і «Опозиційної платформи - За життя» практично однакові», - заявив директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий.

Президентський рейтинг, серед тих, хто визначився з вибором, за результатами дослідження наступний: Юлія Тимошенко («Батьківщина») - 19,3%, Володимир Зеленський («Слуга народу») - 12,9%, Юрій Бойко («Опозиційна платформа - за життя ») - 11,6%, Петро Порошенко (БПП - «Солідарність») - 11,3%.Опитування було проведено з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року в 24-х областях України і Києві (виключаючи тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей, а також АР Крим). Всього було опитано 2016 респондентів. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю за місцем проживання респондента "віч-на-віч». Похибка даних не перевищує 2,2%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...