Про це йдеться на офіційному сайті міністерства, передають Патріоти України.
Зокрема, у листі пишуть про те, що у разі недотримання вимог законодавства України про охорону здоров’я керівники закладів освіти несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законодавством (стаття 80 Закону України від 19.11.1992 № 2801-XII "Основи законодавства України про охорону здоров’я").
Іншими словами, якщо школа продовжує працювати в регіоні, який потрапив в "Червону зону" та не дотримується інших санітарно-гігієнічних правил, то керівника школи можуть оштрафувати або посадити за ґрати.
Обмеження волі на строк до трьох років очікує директора освітнього закладу, якщо недотримання карантину призвело до смерті неповнолітньої людини або завдало їй інших тяжких наслідків.
Якщо ж говорити про штрафи, то для громадян, то він становить від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Для посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Також в листі йдеться про те, що керівник освітнього закладу у випадку отруєння чи інфекційного захворювання повинен негайно повідомляти про це територіальну установу державної санепідслужби.
Проблема в тому, що у нас вже немає санепідслужби.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...