Японці викликали у Кремля черговий напад істерії

Йдеться про протест, який уряд Японії раніше висловив Росії через розгортання російського підрозділу безпілотних літальних апаратів на островах Ітуруп і Кунашир, які входять в Курильську гряду.

У невдоволенні японської влади діями Росії на Південних Курилах Москва побачила ознаки реваншизму, що випливає зі слів речника МЗС РФ Марії Захарова, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

"Расцениваем действия японских властей как еще одно свидетельство упорного нежелания признавать итоги Второй мировой войны, под которыми страна подписалась в акте о капитуляции и при вступлении в ООН в 1956 году. Подобный настрой на грани реваншизма далек от заданного лидерами России и Японии вектора доверия, создания позитивной атмосферы в двустороннем диалоге", - підкреслила дипломат.

Йдеться про протест, який уряд Японії раніше висловив Росії через розгортання російського підрозділу безпілотних літальних апаратів на островах Ітуруп і Кунашир, які входять в Курильську гряду. "Мы не раз отмечали и указывали Токио на неприемлемость подобных демаршей, которые, по сути, являются вмешательством в наши внутренние дела. Безотносительно достоверности и характера упомянутых новостей вновь хотелось бы напомнить, что Россия обладает законным правом организовывать любые мероприятия на собственной территории, в том числе в целях укрепления национальной обороноспособности", - додала Захарова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трамп і Байден сполошилися: Померла найстаріша членкиня Верховного суду США

субота, 19 вересень 2020, 14:29

Гінзбург вважалася кумиром ліберальної та прогресивної громадськості. Увечері 18 вересня померла найстаріша членкиня Верховного суду США 87-річна Рут Бейдер Гінзбург. Як повідомляється на офіційному сайті судового органу, Гінзбург померла від раку, пер...

Надів спідницю жертви і називав себе Пугачовою: Моторошне вбивство на Дніпропетровщині (відео)

субота, 19 вересень 2020, 14:15

Кілька тижнів тому вбивця приїхав до Михайлівки з Дніпра і оселився в покинутому будинку на околиці. Місцеві жителі підгодовували його. Під час затримання чоловік був неадекватний. Мало того, що на ньому був жіночий одяг, він ніс маячню. "Там він ... з...