Ярослав Юрчишин: Немає жодних застережень щодо доброчесності та професійності Буроменського (відео)

Обраний Кабінетом міністрів аудитор для НАБУ Михайло Буроменський однозначно є найсильнішим серед українських кандидатів.
Михайло Буроменський

Таку думку висловив виконавчий директор «Transparency International Ukraine» Ярослав Юрчишин, повідомляють Патріоти України.

Кандидатуру Буроменського до конкурсу порекомендувала Українська Гельсінська спілка з прав людини, ОБСЄ в Україні та організація ГРЕКО (Group of States Against Corruption (GRECO) – Група держав по боротьбі з корупцією).

Представник «Transparency International Ukraine» Ярослав Юрчишин схвально оцінив вибір Кабміну, проте зазначив і про певні недоліки процесу обрання аудитора.

«Є застереження щодо темпів обрання, адже 2 місяці фактично нічого не робилося. А потім протягом кількох днів відбувся вибір представника від Кабміну. Тому хотілося б, щоб вирішення такого важливого питання відбувалося більш системно», – зауважив Юрчишин.

Він розповів, що велася трансляція усіх співбесід кандидатів та оголошення результату. Натомість не можна було побачити процедуру обговорення і голосування.

«Закон не зобов’язує показувати абсолютно все під час обрання аудитора для НАБУ. Але, звісно, було б цікаво подивитися, як проголосував Кабінет міністрів. Адже кандидатів, які проходили голосування, розглядатимуться ще Верховною Радою й Адміністрацією президента», – прокоментував Ярослав Юрчишин.

Щодо ж до самої кандидатури Михайла Буроменського, то наразі немає жодних застережень щодо його доброчесності та професійності.

«Буроменський однозначно є найсильнішим серед українських кандидатів. Проте є певні ризики, адже теоретику буває складно оцінювати практику. Адже в Україні ніколи не було практики аудиту правоохоронних органів, тому немає і спеціалістів у державі, які б цим професійно займалися», – констатував Юрчишин.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...