"Яскраве дитинство": Як терористи "Л/ДНР" вчать дітей воювати (фото)

В рамках проекту дітей возять на військові полігони, де і навчають всім необхідним навичкам під час війни.

На окупованому Донбасі проросійські бойовики реалізують проект для старшокласників "Яскраве дитинство". Дітей вчать стріляти з автомата і поводитися зі зброєю, передають Патріоти України з посиланням на сепаратистські ЗМІ.

Старшокласники проходять військову підготовку з 28 по 31 травня в усіх містах, підконтрольних бойовикам. Таку підготовку організувала "Донецька республіка", яку очолює ватажок бойовиків Денис Пушилін. В рамках "Яскравого дитинства" дітей возять на військові полігони, де і навчають всім необхідним навичкам під час війни. Аналогічні навчання серед школярів проводять бойовики так званої "ЛНР".До слова, окупанти створили молодіжну військово-патріотичну організацію "Молода гвардія - Юнармія". Метою організації є "забезпечення всебічного розвитку особистості".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...