Явлення Христа народу викликало бурхливі дебати в мережі (фотофакт)

Очевидці кажуть, що Ісус в буквальному сенсі виринув з хмар. Це сталося в Сан-Сальвадорі-де-Жужуй. Людей вразило те, що у силуету був такий же, як у Христа вінець на голові.

Фото Ісуса вдалося зробити аргентинці Моніці Арамайо. Найбільше свідків появи Христа вразив реальний терновий вінок на голові, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Після того, як фото зі Спасителем стало поширюватися мережею, почалися бурхливі дискусії наскільки явище було правдивим. Хтось стверджував, що без сумніву люди побачили справжнього Бога, що мав, до речі, схожість зі статуєю Христа-Спасителя в бразильському Ріо-де-Жанейро.

Віруючі учасники обговорень вважають, що поява Христа в Аргентині - попередження людству. І незабаром Господь прийде на Землю за душами грішників. Знайшлися й такі, хто в події не побачив нічого аномального і надприродного.

У той же час пастор з США запевняє, що зміг вирахувати дату можливого пришестя Ісуса. За однією з версій, це повинно було трапитися 9 червня цього року. Однак пізніше священик заявив, що його помилка лише в точності визначення року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Україна відзначає День Гідності та Свободи (фото)

четвер, 21 листопад 2019, 11:00

Про зиму 14-го відразу ж почали говорити як про історію. Себто, не просто в минулому часі, а в минулому часі, що скінчився, застиг, обірвався. Щойно почалася весна, яка так і не стала "русской", з’явилися спогади й мемуари, ритуали й традиції. "Події з...

Росіяни покрали навіть спідню білизну: Моряк розповів про стан повернутих кораблів

четвер, 21 листопад 2019, 10:49

Росіяни, які повернули Україні захоплені біля берегів анексованого Криму катера «Нікополь» і «Бердянськ», а також буксир «Яни Капу», не тільки демонтували обладнання, плафони і унітази, а й забрали речі українських моряків. Військовослужбовець в соцмер...