"Явление царя народу", або "Холопське кодло в злиднях" (відео)

У мережі висміяли "царське" ставлення президента РФ Володимира Путіна до своїх громадян.

У Twitter на сторінці "Розбираються. Потерпіть" опублікували відео, на якому показано спілкування глави Кремля з людьми в одному з провінційних міст, передають Патріоти України.

На записі видно, що люди тягнуть руки до Путіна, вітаються і дякують. Росіяни просять навести порядок із чиновниками і просять, щоб їх президент частіше до них приїжджав.

Користувачі мережі неоднозначно сприйняли таке відео. У соцмережах писали що Путін подібно царю приїхав до своїх холопів.

"Холопське кодло, в злиднях, забутті, але зате у царя "міцна рука", щоб душити вас", "Охоронців більше ніж "народу". Ніби на окупованій території", "А ж там не підроблений вираз обожнювання на обличчях людей. Доторкнулися до чуда життєдайного. І дітям своїм передаватимуть свою причетність до приходу Путіна до народу", "Спасибі товаришу Путіну за щасливе колгоспне життя", "Соромно і гірко", – обурювалися в мережі.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...