Ідеальний злочинець: Як живе хлопець, чиї пальці не залишають відбитків

Одну з теорій вчених - про те, що візерунки потрібні для зчеплення - Jgmanfour точно може підтвердити. Виявляється, йому складно утримувати в руках звичайні предмети, навіть якщо у них є ребриста поверхня.

Користувач сайту Reddit показав свої руки і здивував людей, адже у хлопця немає візерунків на подушечках пальців. Виявилося, з такою анатомічною особливістю він може стати ідеальним злочинцем, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Далі - мовою перекладу:

"9 сентября реддитор огорошил людей неожиданным заявлением: оказывается, у него на пальцах нет узоров. В качестве доказательства Jgmanfour приложил фотографию.На снимке видно, что подушечки парня выглядят так, будто он долгое время держал их в воде, а уникального узора, присущего каждому человеку на планете, на пальцах попросту нет.

Обычно узоры на подушечках пальцев формируются у человека, когда он ещё находится в утробе матери — примерно на шестом месяце развития. Об их точной функции учёные спорят до сих пор: есть теории, что узоры необходимы для лучшего сцепления пальца с предметом или же для повышения чувствительности конечности.

Полицейским узоры на пальцах людей нужны, конечно же, для того, чтобы делать их отпечатки, занося уникальный след в базу данных для эффективной поимки преступников.

Одну из теорий учёных — о том, что узоры нужны для сцепления — Jgmanfour точно может подтвердить. Оказывается, ему сложно удерживать в руках обычные предметы, даже если у них есть ребристая поверхность. "У меня постоянно выскальзывает всё из рук. Это не очень удобно, но я к этому как-то привык", — признался реддитор."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.