"Є те, що підкуповує відразу і назавжди", - Казарін про українську столицю

У деяких міст є свій власний образ і внутрішній монолог.

В Україні є кілька міст із сильною міської ідентичністю: Львів, Одеса, Харків. У цьому ж списку – окуповані Севастополь і Донецьк. Їхні жителі, змінюючи місце проживання, все одно зберігають прив'язку до рідного міста. А якщо ти переїдеш туди – ці міста починають міняти тебе на свій лад. Про Київ як місце, яке підкуповує і водночас схоже на щелепу багатія, у своєму відеоблозі "Грані правди" розповів журналіст Павло Казарін, передають Патріоти України.

"Київ стоїть особняками. З одного боку, сюди постійно переїжджають люди з регіонів. А з іншого – Київ дозволяє приїжджим залишатися самими собою.

Київ прийнято лаяти і любити. Тим більше, що завжди знайдеться причина і для першого, і для другого.

Вулиці Києва схожі на щелепу багатія, який розорився. Ось рідний зуб – історична будівля. Поруч – теж рідний, але побитий часом. Слідом – радянська золота фікса зі скла і бетону. Потім – сучасна металокераміка. Дика еклектика. Згодом до неї звикаєш. Або, скоріше, змиряєшся.

Але є і те, що в Києві підкуповує відразу і назавжди. Розуміння того, що у цього міста є хребет. Він завжди реагує на те, що вважає несправедливим. Неправильним або помилковим. Його жителі вміють виходити на вулиці тоді, коли потрібно. Не всі. Але який сенс обертатися на "всіх"?

Так, тут будують висотки в історичних кварталах, тут проблеми з вивісками і трафіком. Пагорби стають прокляттям для велосипедистів, а бруківка – для авто. Проте журналіст впевнений: місто живе доти, доки здатне народжувати емоції і доки в нього хочеться повертатися".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Это было, было...": Як проходив перший конкурс краси в СРСР (фото)

середа, 5 серпень 2020, 2:00

31 рік тому відбувся перший всесоюзний конкурс краси "Міс СРСР-1989", учасницями якого стали 35 дівчат-переможниць міських, обласних та регіональних конкурсів. Тоді для організаторів і моделей це був перший досвід заходів подібного масштабу, тому трапл...

Хіти тижня. У мережі показали, як "Укравтодор" перевіряє якість нового дорожнього покриття (фото)

середа, 5 серпень 2020, 1:00

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Зазначається, що у планах на 2020 рік – завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км. Загалом на автомобіль...