Європейський гігант представив концепти пасажирських літаків майбутнього (фото, відео)

Всі ці машини входять в сімейство Zero.

Корпорацію Airbus можна назвати не тільки провідним світовим авіабудівником наших днів, але й лідером в області пропонованих інновацій в цій сфері. Зараз європейський гігант представив одразу три концепти інноваційних літаків, які повинні працювати на альтернативному паливі, передають Патріоти України.

Всі ці машини входять в сімейство Zero. «Це історичний момент для сектора комерційної авіації в цілому, і ми маємо намір зіграти провідну роль в найважливішому переході, який коли-небудь бачила галузь», - заявив генеральний директор Airbus Гійом Форі.

Один з варіантів передбачає створення турбогвинтового літака, здатного перевозити до 100 чоловік. Оснащена двома двигунами машина повинна використовувати в якості палива водень, який в рідкому вигляді буде зберігатися в задній частині авіалайнера. У Airbus вважають, що літак зможе долати відстань понад 1000 морських миль і підходить для перевезень на відносно невеликі відстані.

Наступний представник сімейства Zero - турбореактивний літак, який схожий на A330neo або A350. Його пасажиромісткість складе приблизно 120-200 чоловік, а дальність перевищила 2000 морських миль. Цього достатньо для трансконтинентальних перевезень між східним і західним узбережжям Австралії. Як і в першому випадку, двигуни повинні працювати на водні.

Нарешті, третій - і найоригінальніший - варіант має на увазі створення футуристичного літака, що має надзвичайно широкий фюзеляж. Передбачається, що він зможе вміщати 200 пасажирів. Така конструкція відкриває безліч варіантів для зберігання водню, а крім того, дозволяє використовувати найрізноманітніші пасажирські конфігурації.

«Концепції, які ми представляємо сьогодні, дають світу уявлення про наші амбіції щодо реалізації сміливого бачення майбутнього польоту з нульовим рівнем викидів», - зазначив Форі.

На думку представників Airbus, авіакомпанії зможуть почати експлуатацію схожих літаків приблизно в середини 2030-х.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...

Хіти тижня. Бігти було пізно: Дівчина зрадила хлопцю, але сказала йому, що сидить вдома. Даремно... (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:00

Деякі користувачі мережі впевнені: це звичайна постановка. Молода дівчина спробувала обдурити хлопця, що хворіє і сидить вдома, поки в цей час гуляла з іншим, але зазнала фіаско. Весь цей час юнак стояв неподалік від коханої і на власні очі спостерігав...