"Я на боці України. Підтримую всі рішення через агресію. Звичайно, від сусіда нікуди не підеш - з ним треба буде далі жити. Рано чи пізно доведеться з нами помиритися. Питання - на яких умовах. Хочеться, щоб з поверненням всіх анексованих територій", - сказав Підручний.
Біатлоніст також зазначив, що спорт не може бути поза політикою: "Політика впливає на все - на спорт теж. Сказати, що можна відгородитися від ситуації, неможливо".
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...