Імпортозаміщення: Російські літаки оснастять двигунами власного виробництва, яких ще не існує

Таке рішення було прийнято з огляду на розрив російсько-української кооперації, адже раніше використовувались українські двигуни виробництва Мотор Січ.

Російські літаки БЕ-200, будуть оснащуватись двигунами ПД-10, що мають бути розроблені на базі двигуна ПД-14 та поставлені на серійне виробництво. Таке рішення було прийнято з огляду на розрив російсько-української кооперації, адже раніше на цей літак встановлювались українські двигуни Д-436 ТП, виробництва Мотор Січ, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Початково Мінпромторг планував замінити українські двигуни Д-436ТП на російсько-французькі SaM146, які встановлюють на SSJ 100. Але поставка двигуна з комплектуючими з країни-члена НАТО ставила під загрозу виконання оборонзамовлення. Це і було відзначено Генпрокуратурою, яка визнала дослідно-конструкторську роботу по ремоторизації Бе-200 вартістю 13 млрд руб. недоцільною, повідомивши Мінпромторг про наявні ризики зриву оборонного замовлення через введені санкції.

За словами джерела, близького до керівництва Міноборони, в рамках держпрограми озброєнь до 2027 року можуть купити до 16 літаків-амфібій (для розміщення на чотирьох флотах), а МНС - ще шість, довівши їх загальну кількість до 18. Потенційне замовлення на два десятка бортів є вкрай важливим для ТАНТК ім. Бериева, що забезпечить завантаження його виробничих ліній на кілька років вперед, вважає високопоставлене джерело в авіапромі. Але, проблема в тому, що ПД-10 ще не існує - його тільки належить розробити на базі теж не запущеного в серію ПД-14.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...