Імпортозаміщення: Російські літаки оснастять двигунами власного виробництва, яких ще не існує

Таке рішення було прийнято з огляду на розрив російсько-української кооперації, адже раніше використовувались українські двигуни виробництва Мотор Січ.

Російські літаки БЕ-200, будуть оснащуватись двигунами ПД-10, що мають бути розроблені на базі двигуна ПД-14 та поставлені на серійне виробництво. Таке рішення було прийнято з огляду на розрив російсько-української кооперації, адже раніше на цей літак встановлювались українські двигуни Д-436 ТП, виробництва Мотор Січ, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Початково Мінпромторг планував замінити українські двигуни Д-436ТП на російсько-французькі SaM146, які встановлюють на SSJ 100. Але поставка двигуна з комплектуючими з країни-члена НАТО ставила під загрозу виконання оборонзамовлення. Це і було відзначено Генпрокуратурою, яка визнала дослідно-конструкторську роботу по ремоторизації Бе-200 вартістю 13 млрд руб. недоцільною, повідомивши Мінпромторг про наявні ризики зриву оборонного замовлення через введені санкції.

За словами джерела, близького до керівництва Міноборони, в рамках держпрограми озброєнь до 2027 року можуть купити до 16 літаків-амфібій (для розміщення на чотирьох флотах), а МНС - ще шість, довівши їх загальну кількість до 18. Потенційне замовлення на два десятка бортів є вкрай важливим для ТАНТК ім. Бериева, що забезпечить завантаження його виробничих ліній на кілька років вперед, вважає високопоставлене джерело в авіапромі. Але, проблема в тому, що ПД-10 ще не існує - його тільки належить розробити на базі теж не запущеного в серію ПД-14.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Такого ніхто не очікував: Бацька зробив гучну заяву про війну на Донбасі

понеділок, 23 вересень 2019, 20:00

Президент Білорусі вважає, що військовий конфлікт між Україною і Росією на Донбасі неможливо врегулювати без участі США. Від Олександра Лукашенка надійшла несподівана заява щодо російсько-української війни. Так, президент Білорусі вважає, що бойові дій...

Хіти тижня. "В чем сила, брат, сестры-скрепоносицы?": Солістка "ВіаГри" з'явилась на обкладинці глянцю без трусів

понеділок, 23 вересень 2019, 18:30

Еріка Герцег, українська співачка, учасниця гурту «ВІА Гра», прикрасила обкладинку популярного чоловічого глянцю «MAXIM Russia». Співачка постала перед шанувальниками в сексуальному вигляді, позуючи без трусів. Відвертий пост з'явився на особистій стор...