Індійські медики назвали ефективний засіб профілактики коронавірусу

Вода покращує здатність організму боротися з коронавірусом за рахунок насичуваності киснем клітин.

Одним із засобів зміцнення імунної системи в боротьбі з коронавірусом є питна вода. Такий висновок озвучили індійські медики, передають Патріоти України з посиланням на Times Now.

Експерти Центру з контролю і профілактики захворювань країни запевнили, що звичка пити воду грає ключову роль в підтримці здоров'я, забезпечує ефективну роботу всіх функцій внутрішніх органів і систем, покращує дію імунітету. "Окрім дотримання особистої гігієни шляхом частого миття рук, люди також повинні дотримуватися здорової дієти, кинути палити, підтримувати зволоженість організму це відчутно знижує ризик зараження новою коронавірусноюінфекцією", – констатували медики.

За їх словами, вода покращує здатність організму боротися з коронавірусом за рахунок насичуваності киснем клітин. Отримуючи досить кисню, вони працюють на повну потужність, що підвищує їх здатність захищати тіло від будь-яких сторонніх патогенних речовин, які намагаються проникнути всередину.

Крім того це допоможе в регулюванні температури тіла. При виникненні лихоманки, що виявляється як симптом COVID-19, дуже важливо пити достатню кількість води.

Організм також стане активніше виводити частинки вірусу, що проник у нього, тим самим прискорюючи одужання. "Коли ми хворі, ми втрачаємо багато вологи у вигляді слизу, що є способом видалення організмом хвороботворних мікробів. Випиваючи достатньо води, ми допомагаємо тілу видаляти більше слизу разом із патогенами", – резюмували медики.

Інші публікації автора

Сторінками історії: Іван Богун - великий полководець, що не визнав владу Кремля над Україною

п’ятниця, 29 травень 2020, 7:10

Іван Богун народився близько 1618 р., страчений приблизно у 46 років, 17 лютого 1664 р. у м. Новгород-Сіверський Чернігівської області. Найталановитіший полковник армії Богдана Хмельницького у визвольній війні українського народу проти Польщі, що не ви...

Хіти тижня. Сім’я зі США знайшла на дорозі мільйон доларів і..: Що було далі

п’ятниця, 29 травень 2020, 0:35

Підібравши два пакети на дорозі, подружжя подумало, що хтось необачно лишив сміття на проїжджій частині. Емілі та Девід Шанци з округу Керолайн, що в американському штаті Вірджинія, під час подорожі автівкою знайшли на дорозі два пакети з майже мільйон...