Індійські медики назвали ефективний засіб профілактики коронавірусу

Вода покращує здатність організму боротися з коронавірусом за рахунок насичуваності киснем клітин.

Одним із засобів зміцнення імунної системи в боротьбі з коронавірусом є питна вода. Такий висновок озвучили індійські медики, передають Патріоти України з посиланням на Times Now.

Експерти Центру з контролю і профілактики захворювань країни запевнили, що звичка пити воду грає ключову роль в підтримці здоров'я, забезпечує ефективну роботу всіх функцій внутрішніх органів і систем, покращує дію імунітету. "Окрім дотримання особистої гігієни шляхом частого миття рук, люди також повинні дотримуватися здорової дієти, кинути палити, підтримувати зволоженість організму це відчутно знижує ризик зараження новою коронавірусноюінфекцією", – констатували медики.

За їх словами, вода покращує здатність організму боротися з коронавірусом за рахунок насичуваності киснем клітин. Отримуючи досить кисню, вони працюють на повну потужність, що підвищує їх здатність захищати тіло від будь-яких сторонніх патогенних речовин, які намагаються проникнути всередину.

Крім того це допоможе в регулюванні температури тіла. При виникненні лихоманки, що виявляється як симптом COVID-19, дуже важливо пити достатню кількість води.

Організм також стане активніше виводити частинки вірусу, що проник у нього, тим самим прискорюючи одужання. "Коли ми хворі, ми втрачаємо багато вологи у вигляді слизу, що є способом видалення організмом хвороботворних мікробів. Випиваючи достатньо води, ми допомагаємо тілу видаляти більше слизу разом із патогенами", – резюмували медики.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...