Інфекціоністка закликала відмовитися від "некоректних" правил поховання померлих від коронавірусу

​Також лікарка не розуміє причин, із яких померлим не роблять розтин для встановлення причин смерті.

В Україні варто відмовитися від "некоректних" правил поховання померлих від коронавірусу у герметичних мішках, а також проводити їм розтин для встановлення справжніх причин смерті. Про це в ефірі "Права на владу" розповіла інфекціоністка та медекспертка Катерина Булавінова, передають Патріоти України.

"Те ж саме про дивні практики, коли чомусь цих пацієнтів, які померли від COVID-19, не розтинають. Відповідно, немає можливості зрозуміти чи була лікарська помилка і в чому вона була. І коли ще родичі додатково травмуються абсолютно некоректними практиками похорону. Нагадую всім, що мертва людина не кашляє і не чхає, тому я не дуже розумію всю цю історію про закриті труни, якісь мішки і так далі. Це додаткове травмування родичів, які не можуть це все якось нормально зробити", - вважає вона.

За її словами, також є абсолютно неприпустимою практика, коли лікарі відмовляються робити хворим на коронавірусну інфекцію інші медичні процедури, оскільки спеціалісти бояться заразитися.

"Коли, наприклад, пацієнт із коронавірусною інфекцією потребує якоїсь іншої послуги, наприклад, гемодіалізу, тому що на тлі дихальної недостатності у нього відмовляють нирки, або, наприклад, це може бути пацієнт, який потребує послуг іншого консультанта, і консультант просто відмовляється до нього їхати, або такому пацієнту відмовляють в гемодіалізі, тому що у нього коронавірус. На мій погляд, це абсолютно неприпустиме Середньовіччя", - каже Булавінова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Таємне гніздечко Кейт та Уильяма: Журналісти дізнались про невідому резиденцію майбутнього королівського подружжя Великобританії

неділя, 17 січень 2021, 11:24

Будинок прихований від сторонніх очей, і його фотографій немає в мережі. Кейт Міддлтон і принц Вільям більшу частину часу проводять у своїх офіційних двох резиденціях – Кенсінгтонському палаці й маєтку Анмер-Голл у Норфолку. Однак, як виявилося, в розп...

Пляски мракобісів: У Франції противники 5G спалили вишку

неділя, 17 січень 2021, 11:13

Свою операцію вони назвали "За шум вітру і спів птахів". Невідомі підпалили 230-метрову вишку. Пожежу гасили кілька пожежних бригад. Постраждали від дій близько 1,5 млн осіб - вони залишилися без радіо, телебачення та мобільного оператора Orange. Н...