Інформаційний прорив Коломойського: Населення окупованих територій знайомитиметься з подіями в Україні через "Плюси"

Дозволи на тимчасове мовлення видано терміном на один рік.

26 вересня група "1+1 media" розпочала трансляцію телеканалів "1+1" та "2+2" на території проведення операції Об'єднаних сил, згідно з рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 19 вересня 2019 року. Таким чином, група разом із державою зробила важливий крок для розширення способів доступу до інформації для населення окупованих територій із особливим режимом, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Дозволи на тимчасове мовлення видано терміном на 1 рік та з метою розбудови цифрового телебачення на лінії розмежування і на межі з Кримом.
Розпочато мовлення телеканалів "1+1" та "2+2" у цифровому стандарті на 57 ТВК у м. Гірник Донецької області, та 50 ТВК у с. Чонгар Генічеського району Херсонської області.

Найближчим часом розпочнеться мовлення телеканалів "1+1" та "2+2" у цифровому стандарті на 5 ТВК у селищі Широке Станично-Луганського району Луганської області та телеканалу "2+2" на 41 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району Луганської області.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Напередодні "Нормандського саміту": Папа Римський закликав молитися за Україну

неділя, 8 грудень 2019, 17:48

Зустріч глав держав та урядів Німеччини, Франції, України та Росії відбудеться в Парижі 9 грудня. "Завтра в Парижі відбудеться зустріч президентів України, Росії та Франції і федерального канцлера Німеччини, відома як "Нормандський формат", з метою пош...

Дзвенить посуд, трясуться стіни: В Макіївці поновилися підземні поштовхи

неділя, 8 грудень 2019, 17:36

Це сталося 8 грудня. «Произошло то, чего все жители нашего поселка опасались — подземные толчки ВОЗОБНОВИЛИСЬ. 11:53 толчок довольно большой интенсивности, зазвенела посуда. 49 квартал», — пишуть користувачі.