Інформаційний прорив Коломойського: Населення окупованих територій знайомитиметься з подіями в Україні через "Плюси"

Дозволи на тимчасове мовлення видано терміном на один рік.

26 вересня група "1+1 media" розпочала трансляцію телеканалів "1+1" та "2+2" на території проведення операції Об'єднаних сил, згідно з рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 19 вересня 2019 року. Таким чином, група разом із державою зробила важливий крок для розширення способів доступу до інформації для населення окупованих територій із особливим режимом, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Дозволи на тимчасове мовлення видано терміном на 1 рік та з метою розбудови цифрового телебачення на лінії розмежування і на межі з Кримом.
Розпочато мовлення телеканалів "1+1" та "2+2" у цифровому стандарті на 57 ТВК у м. Гірник Донецької області, та 50 ТВК у с. Чонгар Генічеського району Херсонської області.

Найближчим часом розпочнеться мовлення телеканалів "1+1" та "2+2" у цифровому стандарті на 5 ТВК у селищі Широке Станично-Луганського району Луганської області та телеканалу "2+2" на 41 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району Луганської області.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Україна може втратити до 100 млрд: Рішення парламенту може обвалити цілу галузь економіки

вівторок, 19 січень 2021, 1:00

Документ виписаний під бізнес олігарха Андрія Веревського (власник компанії "Кернел"). В Україні через рішення знизити ПДВ з 14 до 20% для виробників окремої сільськогосподарської сировини може розвалитися обробна галузь. Різниця в сплаті податків може...

Пережиток "совка" і порушення законодавства: Нардепи пропонують встановити заборону на перенесення вихідних та робочих днів

вівторок, 19 січень 2021, 0:29

Авторами законопроекту є низка депутатів від "Слуги народу". У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України щодо узгодження вітчизняного законодавства із законодавством країн членів Європей...