"Інтеграція" відкладається? - Путін і Лукашенко після 5-годинних переговорів не зробили жодних заяв

Президенти мовчки обійнялися і Лукашенко залишив резиденцію "Бочаров Ручей".

Президенти Росії і Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко провели 5-годинні переговори в Сочі і розійшлися, не зробивши ніяких заяв перед журналістами, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

У цілому спілкування лідерів тривало 5,5 години. За цей час вони встигли поговорити в присутності делегацій, пообідати тет-а-тет і продовжити переговори з членами урядів.

По закінченню зустрічі президенти мовчки обійнялися і Лукашенко залишив резиденцію "Бочаров Ручей" у Сочі.

При цьому глава Мінекономрозвитку Росії Михайло Орєшкін розповів, що РФ і Білорусь попрацювали плідно: "щодо сільського господарства, нафтового ринку і газу позиції сторін зближені". Міністр також заявив про прогрес на переговорах.

Він анонсував наступну зустріч президентів 20 грудня.

"Рішення про інтеграцюї відкладені на два тижні, урядам доручено ще попрацювати над цим", – повідомили в Telegram-каналі кремлівського пулу Пул N3.

Путін і Лукашенко мовчки пішли після 5-годинних переговорів

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Те, що зараз відбувається в Карабасі - один із прикладів розвитку подій за сценарієм "просто перестати стріляти", - Тука

понеділок, 28 вересень 2020, 18:12

Бойові зіткнення підрозділів Азербайджану і Вірменії сталися вранці 27 вересня. Обидві сторони представили своє бачення події, а потім ввели воєнний стан. «Те, що зараз відбувається в Карабасі - один із прикладів розвитку подій за сценарієм "просто пер...

З архіву ПУ. Це цікаво знати: 11 випадково виявлених капсул часу, які відкривають завісу таємниці минулого

понеділок, 28 вересень 2020, 18:00

Капсула часу – послання для майбутніх поколінь, яке зазвичай закладають в фундамент пам’ятників, будівель та інших об’єктів інфраструктури. Традиція закладати капсули часу народилася у жителів стародавнього Шумеру. Вони закладали таблички з обпаленої г...