Інтим за рецептом: Депутат російської Держдуми виступає проти "нездорового інтересу до сексу"

Депутат нелегітимної російської Держдуми Віталій Мілонов ("Єдина Росія") зібрався заручитися підтримкою МОЗ РФ, щоб прирівняти інтимні товари до лікарських, домогтися їхнього ліцензування і продавати тільки за призначенням лікаря.

Віталій Мілонов

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Інтерфакс".

У зверненні до голови міністерства Вероніки Скворцової, політик пропонує встановити норму, згідно з якою контроль за поширенням інтимних товарів буде здійснюватися відповідно до чинного регулювання у сфері обігу лікарських засобів та медичних виробів.

"При цьому поширення зазначених товарів буде вимагати ліцензування, а також їхнє використання і застосування відбуватиметься виключно за призначенням лікаря", - йдеться в документі.

На думку Мілонова, поява "нездорового інтересу до сексу" і провокування, по суті, сексуальних відхилень обумовлені, зокрема, "зовнішніми причинами": продажем порнографічної продукції, відкриттям спеціалізованих магазинів "товарів для дорослих".

Депутат просить міністра позначити свою позицію щодо необхідності "ввести обмеження на федеральному рівні в частині поширення інтимних товарів і заборонити діяльність магазинів, які здійснюють продаж товарів "для дорослих".

При цьому Мілонов уточнює, що має на увазі не повну заборону на продаж зазначених товарів, а пропонує "передбачити випадки, за яких їхнє використання необхідно за медичними показаннями для корекції сексуальних відхилень у поведінці".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...