Гривневі вклади зараз можна розмістити за ставкою від 14 до 18,5 відсотків річних, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.
Економісти рекомендують розміщувати гроші на коротких, тримісячних, депозитах. Така тактика дозволить уникнути знецінення вкладу, якщо нацвалюта почне слабшати.
"Взимку, коли гривня максимально девальвує, заощадження у валюті можна продавати і відкладати на банківський депозит в національній валюті, перекладати цей депозит далі і заробляти протягом весни, літа. А в кінці літа, коли гривня максимально зміцнюється, гроші з банку краще забрати і зробити інвестиційну паузу", – зазначив фінансист Олексій Кущ.
На другому місці – цінні папери. Інвест-компанії рекомендують облігації внутрішньої державної позики. Однак, купити їх самостійно не вийде, а посередники – працюють за комісію.
На третьому місці – купівля готівкової валюти. Експерти радять вибирати долар.
"Єврозона найближчим часом увійде в період стагнації, а це практично нульове економічне зростання. Ситуація з євро буде гірше, ніж з доларом", – резюмував Кущ.
За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...
17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...