Гривневі вклади зараз можна розмістити за ставкою від 14 до 18,5 відсотків річних, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.
Економісти рекомендують розміщувати гроші на коротких, тримісячних, депозитах. Така тактика дозволить уникнути знецінення вкладу, якщо нацвалюта почне слабшати.
"Взимку, коли гривня максимально девальвує, заощадження у валюті можна продавати і відкладати на банківський депозит в національній валюті, перекладати цей депозит далі і заробляти протягом весни, літа. А в кінці літа, коли гривня максимально зміцнюється, гроші з банку краще забрати і зробити інвестиційну паузу", – зазначив фінансист Олексій Кущ.
На другому місці – цінні папери. Інвест-компанії рекомендують облігації внутрішньої державної позики. Однак, купити їх самостійно не вийде, а посередники – працюють за комісію.
На третьому місці – купівля готівкової валюти. Експерти радять вибирати долар.
"Єврозона найближчим часом увійде в період стагнації, а це практично нульове економічне зростання. Ситуація з євро буде гірше, ніж з доларом", – резюмував Кущ.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...