Гривневі вклади зараз можна розмістити за ставкою від 14 до 18,5 відсотків річних, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.
Економісти рекомендують розміщувати гроші на коротких, тримісячних, депозитах. Така тактика дозволить уникнути знецінення вкладу, якщо нацвалюта почне слабшати.
"Взимку, коли гривня максимально девальвує, заощадження у валюті можна продавати і відкладати на банківський депозит в національній валюті, перекладати цей депозит далі і заробляти протягом весни, літа. А в кінці літа, коли гривня максимально зміцнюється, гроші з банку краще забрати і зробити інвестиційну паузу", – зазначив фінансист Олексій Кущ.
На другому місці – цінні папери. Інвест-компанії рекомендують облігації внутрішньої державної позики. Однак, купити їх самостійно не вийде, а посередники – працюють за комісію.
На третьому місці – купівля готівкової валюти. Експерти радять вибирати долар.
"Єврозона найближчим часом увійде в період стагнації, а це практично нульове економічне зростання. Ситуація з євро буде гірше, ніж з доларом", – резюмував Кущ.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...