"Його діяльність фінансувалася державою-агресором": ЄСПЛ відмовив терористу-антимайданівцю в позові проти України

Восени 2015 року Приморський районний суд Одеси постановив заарештувати підозрюваних в організації вибуху під обласним управлінням СБУ, серед яких був і лікар-хірург Володимир Грубник.

Європейський суд з прав людини відмовив у позові проти України за ніби “незаконне затримання” терористу Володимиру Губнику, який влаштував вибух біля будівлі СБУ в Одесі в 2015 році. Про це повідомляється у рішенні ЄСПЛ, передають Патріоти України.

Лікар з Одеси Володимир Грубник у 2014-15 роках перебував у радикальній організації “Суть часу”, терористичні акти якої розглядали в українському суді в якості помсти за затримання проросійських диверсантів.

За словами українського правозахисника Бориса Бабіна, Європейський суд розбирав формальні питання затримання терориста, серед яких обґрунтованість на арешт, процесуальне оформлення та дотримання презумпції невинності.

При цьому ЄПСЧ виніс рішення, відштовхуючись від того, що діяльність Грубника, як і всієї його злочинної групи, фінансувалося Росією, як державою-агресором.

Зрештою Європейський суд відмовив Грубнику в матеріальній компенсації за затримання в Україні.

Восени 2015 року Приморський районний суд Одеси постановив заарештувати підозрюваних в організації вибуху під обласним управлінням СБУ, серед яких був і лікар-хірург Володимир Грубник.

На початку 2020 року Україна обміняла Володимира Грубника в рамках обміну учасників російської агресії на українських заручників.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Господині на замітку: Найпростіший і перевірений рецепт котлети по-київськи

четвер, 29 жовтень 2020, 19:30

Набагато швидше і легше, без проблем. Найпростіший і перевірений рецепт котлети по-київськи готується на одному диханні. А головне, не треба відбивати, закручувати, переживати, що начинка витече, передають Патріоти України з посиланням на Дніпровську п...

"Справа в кармі": "Слуга" порівняв аборти з проституцією і вбивством (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 19:25

При цьому відповідаючи на питання журналіста про те, що робити, коли вагітність незапланована і жінка не готова стати мамою або була згвалтована, нардеп відповів, що тут "справа в кармі". "Для мене це те ж, що дозволити проституцію. Я виступаю проти ць...