Його картини коштують мільйони: Бенксі показав нову роботу

Разом зі зламаним велосипедом поруч графіті утворює цілісну картину.

Вуличний художник Бенксі представив нову роботу - графіті з'явилося в британському Ноттінгемі. На зображенні дівчинка крутить колесо велосипеда на талії як обруч. Графіті з'явилося на стіні салону краси, поруч з прикутим до стовпа старим велосипедом без одного колеса, передають Патріоти України.

"Наступною роботою Бенксі може стати ремонт велосипедів, просто він про це ще не знає", - йдеться у підпис художника до фото роботи.

"Можливо, посил такий: "Ми живемо у складний час, так що давайте отримаємо від нього максимум задоволення - і використаємо для веселощів все, що зламано", - сказав у коментарі BBC News професор Пол Гоф, який вивчає Бенксі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...