"Його позицію щодо Донбасу ніхто не знав", - Кравчук про звільнення Фокіна з ТКГ

Думка Вітольда Фокіна про війну між Україною і Росією не транслює офіційну позицію Офісу президента.

У Тристоронній контактній групі заздалегідь не знали, якою є позиція Вітольда Фокіна щодо війни на Донбасі, а свою долю він вирішив сам скандальними заявами. Про це заявив глава української делегації у ТКГ, перший президент Леонід Кравчук, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

На його переконання виправданням заяв Фокіна про те, що війни між Україної і Росіїєю нібито немає, може бути його "тривала відсутність в інформаційно-політичному просторі".

Також політик припустив, що ексчлен ТКГ міг зробити скандальну заяву на емоціях, але незважаючи на це, залишається "досвідченою і добросовісною" людиною.

Водночас, за словами Кравчука, із Фокіним розмовляли про його позицію щодо Донбасу і просили самостійно визначити свої подальші дії у ТКГ, але у скандальних висловлюваннях не звинувачували.

На уточнювальне запитання, чи Фокін сам попросив Зеленського звільнити його, Кравчук пояснив, що з ним говорив він сам, а також голова Офісу президента Андрій Єрмак. "Я його давно знаю і не хочу, щоб ситуація, яка склалася, була неточною, щоб всі знали позицію кожного. Не треба, коли йдеться про людину, тим більше про людину з такою біографією, при всій складності будь-якого питання, треба залишатися людиною. І я з ним поговорив. Я також зрозумів Вітольда Павловича, що він хоче сам це питання вирішити, не доводячи до якогось адміністративного сплеску. Я знаю, що з ним спілкувався і глава ОПУ Андрій Єрмак. Не знаю, про що вони говорили, але знаю, що спілкувалися.Думаю, що наша заява, мається на увазі заява делегації, і позиція самого Єрмака, дали підстави або матеріали для того, щоб президент вирішив це питання указом", – заявив Кравчук

Водночас він запевнив, що про позицію Фокіна не було відомо до його призначення і він не транслював позицію Зеленського та Єрмака. "Ну а хто її міг знати, якщо він ніде не брав участі у таких політичних дебатах, ви його що бачила десь на телешоу до цього? Бачили? Ні. Тобто визначити його позицію, я не знаю, могли чи не могли", – вважає Кравчук.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...