Ірак вирішив продовжити переговори про купівлю російських С-400

У травні 2019 року посол Іраку в Росії Хайдар Мансур Хаді також вже говорив, що уряд Іраку планує купити російські зенітні ракетні комплекси С-400, але точних дат про укладення угоди поки немає.

Члени іракського парламенту заявили, що Ірак почав обговорювати з російською стороною можливість покупки ЗРК С-400, пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

Уряд Іраку вирішив продовжити переговори про покупку російських С-400 у відповідь на побоювання, що Сполучені Штати можуть посилити присутність на Близькому Сході.

За словами члена комітету з безпеки і оборони іракського парламенту, обговорення поставок зенітних ракетних комплексів йде, проте ніякі контракти поки не було підписано. Він зазначив, що Ірак потребує С-400 і підтримки, так як США багато разів розчаровували країну.

У травні 2019 року посол Іраку в Росії Хайдар Мансур Хаді також вже говорив, що уряд Іраку планує купити російські зенітні ракетні комплекси С-40, але точних дат про укладення угоди поки немає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...