Історії війни: "Навіщо піаритися? Я просто служу", - молодий офіцер

Олег не хоче розповідати чи, радше, пригадувати про свої бої...

"Навіщо піаритися? Я просто виконую свою роботу, просто служу", – наполягає молодий офіцер. У свої 22 роки Олег – начальник штабу одного з батальйонів 24-ї ОМБр, розповідають у фонді "Повернись живим", передають Патріоти України.

Хлопець родом зі Львівщини. Він хотів стати військовим з дитинства, після дострокового закінчення Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у 2017 році одразу потрапив на війну. Був у Попасній, Торецьку, Шумах, переживав масовані артобстріли та потрапляв у важкі бої. Зараз Олег знову на передовій, це його третя ротація. І до цього вже звикли його близькі.

"Спочатку було тяжко, адже молодому офіцеру нелегко отримати одразу повагу побратимів. Але вже на виїзді до мене всі ставилися нормально. Поступово я знайшов до кожного підхід, треба розуміти, що їм також важко. Необхідно налаштувати людей на правильний путь, пояснити, що головне – думати про війну і своє життя, а не щось буденне", – каже офіцер.

Прошу розповісти про те, як заходили до населеного пункту Шуми поблизу окупованої Горлівки (українські бійці зайняли селище у серпні 2018 року). Олег розповідає неохоче.

"Диверсійно-розвідувальна група бойовиків зайшла у сіру зону в Шумах. Хотіли провести або розвідку, або перевірку боєм – невідомо. До них висунулася наша група. Почалася перестрілка. По рації почали доповідати, що закінчилися боєприпаси. Я взяв їх і ще з одним солдатом побіг до них. Хлопці зарядилися і продовжили бій, не відступили", – розповідає військовий.

Коли питаю про відпустку, молодий офіцер тільки втомлено посміхається. Мовляв, ну який відпочинок, коли ще не виконані всі бойові завдання, а бригада на передовій.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Собака і банка супу: Найнесподіваніші знахідки в столичному транспорті

субота, 29 лютий 2020, 6:10

У транспорті Києва за 2019 рік пасажирами було втрачено 1927 речей. Найчастіше українці втрачали в транспорті пластикові картки, папки з документами і сумки. Але є в "бюро знахідок" і дуже дивні "потеряшкі". Наприклад, в минулому році в транспорті забу...

Посол Польщі у Києві зізнався, скільки "карт поляків" роздано українцям

субота, 29 лютий 2020, 5:45

Дипломат переконує, що «цей документ не можна придбати за гроші». Дипломат переконує: карта поляка – це не паспорт, а елемент компенсації полякам та їхнім нащадкам кривди, завданої в період репресій, історичної несправедливості, коли вони опинялися поз...