Історії війни: "По нам почали працювати з "Утьоса". По нам і мирному населенню. Для них узагалі немає правил!", - боєць Олександр

Він швидко говорить і часто посміхається. На війні хлопець уже три роки.

Історію українського воїна розповіли у спільноті "Повернись живим" в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

«Нещодавно по нам працював 82-й міномет. Були три прильоти в наш бік. Неприцільно. Були недольоти. Дай Бог, щоб краще недольоти були», - усміхається 23-річний боєць 53-ї бригади Олександр.

Він швидко говорить і часто посміхається. На війні хлопець уже три роки.

Каже, із кулеметного обстрілу нещодавно тут почався ранок. Такої активності від російських окупантів українські вояки не очікували, адже ворог зазвичай відкриває вогонь або пізно ввечері, або на світанку.

«По нам почали працювати з «Утьоса». По нам і мирному населенню. Прямо біля нас – вулиця, де живуть люди. Дідусь з бабусею. Їм дах побило, ворота, по вікнах летіло. Через хату живуть маленькі діти. Ворог стріляв прицільно і по нам, і по цивільним. Для них узагалі немає правил! Вони захотіли, відпрацювали, і все», - говорить боєць.

1 липня у хлопця закінчується контракт. Олександр його не продовжуватиме. Вдома, на Дніпропетровщині, на нього чекають батьки, четверо сестер і кохана дівчина.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...