Там зазначили, що пара познайомилася на передовій і там же вирішила укласти шлюб, адже час занадто швидкоплинний.
Починалася історія кохання захисників України півтора року тому. А вже 11 листопада Андрій і Олеся, змінившись із нічного чергування, у присутності командирів і численних друзів одружилися неподалік від передових позицій, де тримають оборону.
Андрій – командир відділення, на його рахунку вже кілька років війни. Стрілець Олеся – колишня вчителька української мови однієї зі шкіл Луганська. Жінка зізналася, що жодного разу не пошкодувала після того, як у 2017 році вступила до лав Збройних сил України.
"Коли ми разом, життя стало іншим. Його для мене змінила Олеся. В ній є все – жіночність, сила і вміння підтримати. Пам'ятаю, як прийшов якось із бойового завдання, а в нашому підрозділі з'явилася нова жінка. Поступово між нами зав'язалися стосунки, а нещодавно ми ухвалили спільне рішення одружитися. Хтось може сказати, що в нашому віці це вже пізно. Але, як і кожен з військових, тут, на передовій, я не знаю, що зі мною буде завтра. Тому треба жити і любити зараз", – каже наречений.
"Андрій сподобався з першого погляду. Далі все відбувалося саме собою. Напевно, так мало бути. Просто він – мій суджений. Дуже його люблю і дуже переживаю, коли він заступає на чергування вночі. Але розумію, що інакше бути не може, бо Андрій дуже відповідальний і відданий своїм побратимам", – зізнається наречена.
Обряд вінчання на передовій провів священник Української православної церкви отець Феодосій. Були квіти, обручки, щирі вітання від побратимів і щасливі усмішки, але від весільного застілля Героям довелося відмовитися, бо одразу після церемонії одруження молодята повернулися до виконання своїх службових обов'язків.
"Незважаючи на війну, життя триває, і почуття беруть своє. Народжується щось неймовірне, вічне і прекрасне, дароване долею і Богом. Тому гірко, молодята!" – сказав командир батальйону з позивним "Морпіх".
У коментарях під постом безліч українців також залишили теплі слова і щирі побажання на адресу молодят, які навіть у такий особливий день продовжують нести службу на фронті.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...