Історія Юлі: Як маленька дніпрянка повірила в себе

Критичною ситуацією був вислів водія маршрутки, що таких дітей потрібно вбивати, а не залишати в живих.

Дивну історія маленької дівчинки Юлі розмістив в соцмережі тренер з реабілітації людей з інвалідністю, дніпрянин В'ячеслав Кулаковський, передають Патріоти України.
"Юля народилася передчасно. У терміні 25 тижнів вагою 780 грам, 31 см зростом. Протягом трьох з половиною місяців лікарі боролися за її життя. Але вона дівчинка сильна. Трималася за життя і йшла вперед. Ось так день за днем, підростала наша крихта.
На жаль, ставлення людей в Україні підвели до рішення виїхати в Ізраїль. Юля і її сім'я з Дніпра. Критичною ситуацією був вислів водія маршрутки, що таких дітей потрібно вбивати, а не залишати в живих.
Ось уже п'ять років як сім'я Юлі в Ізраїлі. У Юлі багато друзів, вона займається художньою гімнастикою, перейшла в третій клас. Вона стала впевненою в собі. І для багатьох є мотиватором.
Мрія Юлі тренуватися і станцювати зі мною в парі. Я дружу з Юлею і є прикладом для неї!
Підтримайте її! Про таких людей повинен знати світ! Я дуже хочу, щоб вона була щаслива!
Якщо вам цікаві такі історії і їх розвиток, я буду вам іноді писати про таких неймовірно сильних людей як Юля.

Давайте підтримаємо Юлю і напишемо їй приємні слова", - попросив В'ячеслав.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Страшні відсотки": Як президент України на іпотеку "попав"

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:24

За його словами, українці повинні мати можливість придбати житло в кредит під доступні відсотки – хоча б під 10% річних. Президент України Володимир Зеленський розповів про свій минулий складний досвід з іпотекою на квартиру. За його словами, тоді були...

"Недалекий Путін і одні ідіоти при владі", - Губерман про Росію

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:10

Для Путіна російського народу просто не існує. Російський і ізраїльський поет Ігор Губерман вважає, що у владі в Росії перебувають одні "ідіоти", а сам лідер країни Володимир Путіна – "недалека людина", передають Патріоти України з посиланням на Гордон...