Історія скреп, або Країна вкрадених речей (відео)

Радянська пропаганда дуже любила розповідати про передову промисловість, технічні досягнення і унікальні розробки країни соціалістичної праці...

"СРСР без докорів сумління копіював, а часом і просто крав всі технології і винаходи (від зброї і військової техніки до дитячих іграшок) 15-20 річної давності на "загниваючому" Заході", - йдеться у блозі "История скреп" в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

Ни для кого, кроме фанатов Совка, не секрет, что Советский Союз постоянно лгал, чтобы вознестись в глазах своих граждан и создать желаемый образ всемогущего государства, которое «впереди планеты всей».

Советская пропаганда очень любила рассказывать про передовую промышленность, технические достижения и уникальные разработки страны социалистического труда. Что мол Запад лишь предпринимает жалкие попытки украсть и скопировать эти гениальные изобретения. В действительности же дела обстояли с точностью до наоборот. Это СССР без зазрения совести копировал, а подчас и просто воровал все технологии и изобретения (от оружия и военной техники до детских игрушек) 15-20 летней давности на "загнивающем" Западе, а затем выдавал их за продукт советских инженеров и конструкторов. Ничего своего в Совке не было. Не верите? Смотрите сами:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Уступить дорогу молодым": Шнур покидає "Ленінград"

понеділок, 21 жовтень 2019, 15:30

Ще з травня численні фанати групи "Ленінград" сподівалися, що заява їхнього улюбленого музиканта про розпуск музичного колективу виявиться всього лише невдалим жартом. У суботу, 12 жовтня, група «Ленінград» дала останній концерт прощального туру в Санк...

Було багато крові: У Херсоні зграя собак напала на чоловіка

понеділок, 21 жовтень 2019, 14:05

Інцидент стався вночі 20 жовтня. Херсоні на чоловіка напала зграя собак, передають Патріоти України з посиланням на Херсон Daily. Як повідомляють очевидці в соцмережі, це сталося о 21:35 на розі вул. Карбишева і просп. 200 років Херсона.