Повірити в власний пропагандистський образ і забути про те, що він реальна людина – саме це історик Фолькер Ульріх назвав головною помилкою фюрера Третього рейху Адольфа Гітлера у другому томі його біографії. Рецензію на книгу опублікував британський The Telegraph, передають Патріоти України.
Другий том роботи Фолькера присвячений виключно останнім рокам життя Гітлера: з 1939-го по 1945-й. У першому томі автор описує кар’єру, любовну історію і характер лідера нацистів, а у другому те, як змінилася його особистість під час Другої світової війни.
Вже до 1941 року він остаточно «перетворився на брутальну, повну ненависті людину, яка була упевнена в неминучості свого тріумфу, готувалася панувати над усією Європою і не збиралася рахуватися з будь-якими перешкодами». Його поглинала ненависть: до більшовиків, до слов’ян і СРСР, до євреїв.
До поразки фюрера призвело те, що він опинився в полоні міфу, який створювався про нього державною пропагандою націонал-соціалістів. Біограф розповідає, що з плином війни Гітлер все більше переконувався у власній непогрішності. Впевнений у власному стратегічному генії, він втручався в усі плани своїх військ і не терпів ніякої критики: він не визнавав, що може бути неправий. Його найближче оточення було залякане і придушене – і в підсумку ніхто не завадив йому знищити і державу, і себе самого.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...