Повірити в власний пропагандистський образ і забути про те, що він реальна людина – саме це історик Фолькер Ульріх назвав головною помилкою фюрера Третього рейху Адольфа Гітлера у другому томі його біографії. Рецензію на книгу опублікував британський The Telegraph, передають Патріоти України.
Другий том роботи Фолькера присвячений виключно останнім рокам життя Гітлера: з 1939-го по 1945-й. У першому томі автор описує кар’єру, любовну історію і характер лідера нацистів, а у другому те, як змінилася його особистість під час Другої світової війни.
Вже до 1941 року він остаточно «перетворився на брутальну, повну ненависті людину, яка була упевнена в неминучості свого тріумфу, готувалася панувати над усією Європою і не збиралася рахуватися з будь-якими перешкодами». Його поглинала ненависть: до більшовиків, до слов’ян і СРСР, до євреїв.
До поразки фюрера призвело те, що він опинився в полоні міфу, який створювався про нього державною пропагандою націонал-соціалістів. Біограф розповідає, що з плином війни Гітлер все більше переконувався у власній непогрішності. Впевнений у власному стратегічному генії, він втручався в усі плани своїх військ і не терпів ніякої критики: він не визнавав, що може бути неправий. Його найближче оточення було залякане і придушене – і в підсумку ніхто не завадив йому знищити і державу, і себе самого.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...