Ізоляція рунета: 23 грудня на Росії проведуть пробні навчання, - ЗМІ

Повідомляється, що до навчань мають намір залучити Мінзв'язку, МВС, Міноборони, Міненерго, ФСБ, Росгвардію та операторів зв'язку.

Міністерство зв'язку направило операторам зв'язку і відомствам організаційні вказівки у зв'язку з навчаннями, передбаченими законом про ізоляцію рунета. Як повідомляє «Медуза», документ опублікований в профільному Telegram-каналі «ЗаТелеком», передають Патріоти України.

Спочатку проведення навчань із«забезпечення сталого, безпечного і цілісного функціонування» інтернету в Росії запланували на 19 грудня. Але, як уточнює «ЗаТелеком», навчання перенесли на 23 грудня. Офіційно це не підтверджено.

До навчань мають намір залучити Мінзв'язку, МВС, Міноборони, Міненерго, ФСБ, Росгвардію, «Ростелеком», «Вимпелком», МТС, «Мегафон», «Лабораторію Касперського» та інших.

В ході навчань планують перевірити «можливість перехоплення абонентського трафіку і розкриття інформації про абонента, блокування послуг зв'язку для абонентів». Серед інших завдань — «перевірка організації ремонтно-відновлювальних робіт на єдиній мережі електрозв'язку РФ».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...