Кабмін прирівняв електронне свідоцтво про народження до паперового

Документ буде відображатися у мобільному додатку для зацифрованих документів "Дія" обох батьків.

Кабінет міністрів дозволив запровадити електронне свідоцтво про народження дітей до 14 років. Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації, передають Патріоти України.

«Сьогодні Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою запроваджується цифрове свідоцтво про народження дітей до 14 років. Раніше свідоцтво про народження було тільки в паперовому вигляді», — йдеться у повідомленні.

Постановою визначається порядок замовлення, формування, пред’явлення і встановлення достовірності електронного свідоцтва про народження.

Документ буде відображатися у мобільному додатку для зацифрованих документів "Дія" обох батьків. Разом зі свідоцтвом також буде відображатися актуальна прописка дитини.

Зазначається, що електронне свідоцтво про народження має таку саму юридичну силу, як і паперове.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Глава НАЗК заявив, що КСУ планує скасувати Вищий антикорсуд, мовний закон і земельну реформу

четвер, 29 жовтень 2020, 19:12

КСУ скасував статтю про незаконне збагачення і обов’язкові електронні декларації за кілька місяців після того, як 4 серпня поточного року 47 народних депутатів від ОПЗЖ і групи За майбутнє зробили відповідне подання. Глава Національного агентства з поп...

Патологію виявляють у 62% госпіталізованих: Коронавірусна інфекція здатна вплинути на роботу серцевого м'яза

четвер, 29 жовтень 2020, 18:59

Коронавірус може викликати не тільки патології серця – він також впливає і на інші внутрішні органи людини. Якщо раніше лікарі говорили, що наслідки коронавіруса багатьом доведеться відчувати наступні 2-3 роки після перенесення хвороби, то зараз вони г...