Кадровий офіцер ЗС РФ поповнив "бригаду 200" терористів "ЛНР" (фото, відео)

У мережі показали могилу російського офіцера Сергія Шашкина, який керував ротою снайперів на Донбасі.

Нові подробиці про ліквідованому окупантів Шашкін оприлюднив в Twitter блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.

Командир роти снайперів 23-й омсбр ЗС РФ Сергій Шашкін з Самари був ліквідований на Донбасі ще 8 лютого 2015 року.У Росії сором'язливо замовчують, де їх офіцер позбувся життя. Однак подробиці його ліквідації "спливли" в мережі. "Градом" накрило. У відрядженні він був, в Луганську наче", - повідомили його знайомі.

І на меморіальній дошці в рідній школі військового, і на могилі написано: "При виконанні службових обов'язків". Більш того, військове керівництво РФ навіть дало його сім'ї орден Мужності.У мережі показали відео могили ліквідованого терориста Шашкина. Вона, зазначив автор відео, одна з найбільш "багатих" на кладовищі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. У Москві коронавірусні медсестри обікрали знамениту актрису

четвер, 28 травень 2020, 0:10

Васильєва отримала позитивний тест, який показав, що у неї коронавірус. Але, пробувши в лікарні всього ніч, вона втекла звідти додому. За словами невістки артистки Марії Болонкіної, медпрацівниці спочатку вели себе дивно. Дівчата зайшли в квартиру в уж...