"Как мне надоел этот "русский мир", сплошная вонь и грязь, достало все", - донеччанин

І в соцмережах, і в безпосередньому спілкуванні під час приїздів жителів непідконтрольних територій на неокуповану частина України донеччани і луганчани говорили, що за минулі п'ять років в їх рідних містах сталася просто шокуюча деградації.

Пост жителя Донецька, скаржиться на антисанітарію в своєму дворі після безкоштовних концертів на площі Леніна, розмістив в Twitter блогер Залишенець Донецький, передають Патріоти України.

Чоловік, що живе в центрі Донецька пише, як йому набридли ці концерти, і скаржиться на те, що під час і після кожного з них двори прилеглих будинків перетворюються у величезні безкоштовні туалети для глядачів з відповідними вкрай неприємними наслідками для мешканців. Блогер зазначає, що такий він - "русскій мір": там, де він, - немає місця цивілізованості та культури.До речі, і в соцмережах, і в безпосередньому спілкуванні під час приїздів жителів непідконтрольних територій на неокуповану частина України донеччани і луганчани говорили, що за минулі п'ять років в їх рідних містах сталася просто шокуюча деградації. І виражається це, крім усього іншого, в значно зростанні кількості людей, які не вважають за сором справити нужду (не тільки малу!) не в спеціально відведених для цього місцях, а де "притисне". Причому, роблять такі негожі речі не тільки люди з явно асоціальної зовнішністю але і цілком пристойно виглядають городяни.Виходить, "русскій мір" - свого роду інфекція, притупляється в людині базові принципи цивілізованості.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Наші за кордоном: Володимир Костевич врятував свою команду від поразки та став одним із героїв матчу чемпіонату Польщі (відео)

неділя, 7 червень 2020, 12:12

Українські футболісти стають дієвими особами поєдинків на цих вихідних. Гравець польського "Леха" Володимир Костевич став одним із головних рятувальників для команди, віддав гольовий пас та заробив пенальті, передають Патріоти України. У матчі 28 туру ...

Обіцяє впоратись за два роки: Малюська розповів, як унеможливить тортури в пенітенціарній системі України

неділя, 7 червень 2020, 11:53

За словами міністра, деякі заяви про тортури можуть бути пов'язані саме з протистоянням кримінального світу та адміністрації в'язниць. Міністр юстиції Денис Малюська прокоментував проблему тортур у виправних колоніях України, передають Патріоти України...