"Как мне надоел этот "русский мир", сплошная вонь и грязь, достало все", - донеччанин

І в соцмережах, і в безпосередньому спілкуванні під час приїздів жителів непідконтрольних територій на неокуповану частина України донеччани і луганчани говорили, що за минулі п'ять років в їх рідних містах сталася просто шокуюча деградації.

Пост жителя Донецька, скаржиться на антисанітарію в своєму дворі після безкоштовних концертів на площі Леніна, розмістив в Twitter блогер Залишенець Донецький, передають Патріоти України.

Чоловік, що живе в центрі Донецька пише, як йому набридли ці концерти, і скаржиться на те, що під час і після кожного з них двори прилеглих будинків перетворюються у величезні безкоштовні туалети для глядачів з відповідними вкрай неприємними наслідками для мешканців. Блогер зазначає, що такий він - "русскій мір": там, де він, - немає місця цивілізованості та культури.До речі, і в соцмережах, і в безпосередньому спілкуванні під час приїздів жителів непідконтрольних територій на неокуповану частина України донеччани і луганчани говорили, що за минулі п'ять років в їх рідних містах сталася просто шокуюча деградації. І виражається це, крім усього іншого, в значно зростанні кількості людей, які не вважають за сором справити нужду (не тільки малу!) не в спеціально відведених для цього місцях, а де "притисне". Причому, роблять такі негожі речі не тільки люди з явно асоціальної зовнішністю але і цілком пристойно виглядають городяни.Виходить, "русскій мір" - свого роду інфекція, притупляється в людині базові принципи цивілізованості.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"У нас три года нет воды горячей. - Не волнуйтесь, сделаем тут, наверное, физкультурный комплекс": Реакція Медведєва на уклінне прохання росіянки шокувала мережу (відео)

середа, 13 листопад 2019, 18:49

Росіянка впала на коліна перед російським прем'єром, благаючи про гарячу воду... «Я устала ходить по всем инстанциям! Я инвалид второй группы, обращалась во все инстанции. У нас три года нет воды горячей», — сказала Кадукіна Медведєву, стоячи на коліна...

"Мені можна": У Франківську вчитель курив в класі під час уроку (відео)

середа, 13 листопад 2019, 18:36

Студент, який потерпає від астми, декілька разів просив вчителя припинити курити або вийти на вулицю, але той на зауваження не звертав уваги. Вчитель Івано-Франківського вищого професійного училища №13 курив у класі під час уроку, чим наразив на небезп...