"Какое отношение имеет Россия к конституционной реформе в Беларуси?": Лукашенко передумав віддавати своє "царство" Путіну

Білоруський диктатор наполягає, що мова йшла тільки про те, щоб безперешкодно торгувати на єдиному ринку.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко не обіцяв президенту Росії Володимиру Путіну провести в своїй країні конституційну реформу. Про це заявив сам білоруський диктатор, передають Патріоти України з посиланням на держагентство БелТА.

Він нагадав, що в Білорусі працює комісія з конституційної реформи. Даний факт, вважає Лукашенко, дав привід його недоброзичливцям говорити про наявність відповідної обіцянки Путіну. «Я ніколи нікому нічого не обіцяв, крім ось вас - власного народу. Яке відношення має Росія до конституційної реформи в Білорусі? Ніколи ця тема не порушувалася, крім як в загальних рисах», - сказав він.
Узурпатор стверджує, що господар Кремля просто поцікавився його міркуваннями на цю тему і «ні про який транзит влади, як це в Росії говорять, мови не йшло».
Крім того, Лукашенко зазначив, що завжди готовий до союзницьких відносин з Росією. «Якщо брати і хочете, щоб ми були з вами, добром підтягуйте нас», - підкреслив він.
Лукашенко наполягає, що мова йшла про те, щоб безперешкодно торгувати на єдиному ринку. «Ось у нас була така з ним розмова. І тоді білоруси ніколи не будуть дивитися ні вліво, ні вправо. Але коли ви нас починаєте штучно десь нахиляти, вибачте, ми змушені відповідати», - резюмував він.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...