Калькулятор для підрахунку ймовірності смерті від COVID-19 створили польські науковці

Під час тестування калькулятор показав, що ризик померти від коронавірусу для 30-річного чоловіка без хронічних захворювань становить 0,03%, а для жінки – 0,02%.

Польські вчені разом з лікарями та епідеміологами розробили калькулятор ймовірності летального випадку в разі захворювання COVID-19, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Представниця Поморського науково-технологічного парку Магдолена Малара-Щвитонська повідомила, що калькулятор враховує вік, стать людини та дані про основні типи хронічних захворювань. Зокрема, серцево-судинні захворювання, підвищений кров’яний тиск, цукровий діабет і рак.

Головний розробник калькулятора доктор медичних наук Петро Бандош зазначив, що ризик летального випадку від коронавірусу залежить від способу життя хворого і пов’язаних з ним захворювань. Наприклад, від ожиріння, гіпертонії та діабету.

«Останні дані показують, що смертність серед людей без яких-небудь хронічних захворювань становить менше 1% випадків зі смертельним наслідком COVID-19», – пояснив Бандош.

Під час тестування калькулятор показав, що ризик померти від коронавірусу для 30-річного чоловіка без хронічних захворювань становить 0,03%, а для жінки – 0,02%. Водночас ризик смерті для 80-річних чоловіків, які страждають від цукрового діабету і онкології, становить 25,86%, для 80-річних жінок – 14,03%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Колісницю" доведеться замінити: На Росії чоловік вийшов почистити авто біля будинку і ... дивом уникнув смерті (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 2:00

Бетонна плита впала з даху дев'ятиповерхового будинку прямо на автомобіль і зім'яла його навпіл. Житель російського Владивостока вийшов почистити свій автомобіль, який стояв біля під'їзду, і дивом уникнув смерті: на його машину впала бетонна плита. Від...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...