Втім, і така вода подається за графіком. Окупанти сором'язливо називають цей графік тимчасовим. Але прості люди налаштовуються на те, що "тимчасові" проблеми будуть їх супроводжувати протягом не одного року.
Також блогер розповіла, що на під'їзді будинку в одному з кримських міст вона побачила оголошення про перевірки газового обладнання. Мешканцям наказували перебувати вдома і повідомляли, що "за таку-то перевірку ви заплатите 500 рублів, за таку-то - 300, за таку - 400". До окупації всі перевірки проводилися за рахунок підприємств газового господарства.
В цілому просту людину на півострові, зазначає блогер, не радують ні Керченський міст, ні відремонтований сімферопольський аеропорт. "Міст таки побудували, хоча льодохід на міцність його ще не перевірив. Аеропортом похвалилися. Правда, він пустує, як і залізниця. Траса "Таврида" зруйнувала всі посадки близько полів, які стримують воду і вітер. Передгір'я розбомбили на будматеріал. З водою ситуація не покращиться, а буде тільки гірше. Ну, і отруєний Армянськ, як "вишенька на тортик", - пише Віра Левкович.
І розповіла, як її знайомі попросили дати посилання на аккаунт в Гуглі для підприємства, в якому блогер працює. "Вони не знали, що я з Криму. Довелося зізнатися. Бо санкції. А я не хочу потрапити в чорний список. Усе. Досягнення скінчилися. Крити нічим", - резюмувала Віра Левкович.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...