"Камни с неба": Російські окупанти заборонили кримчанам насолоджуватися морем

В окупованому Криму з'явилися нові паркани з колючим дротом на ЮБК, які обмежують місцевим жителям доступ до моря.

Як передає підконтрольний окупантам ресурс, користувачі мережі скаржаться на будівництво парканів уздовж траси Севастополь-Ялта в районі селища Оползневе, передають Патріоти України.

Кримчани скаржаться, що така тенденція почала проявлятися саме після окупації півострова в 2014 році і зараз носить масовий характер. Паркани ставлять також на автовокзалах та пляжах, відрізають від моря цілі селища.

Був закритий доступ також в Батіліман, де знаходиться один з кращих громадських пляжів "Таврида". Це половина всієї південнобережної зони міста.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...