У тимчасово окупованому Росією Криму практично зник популярний серед туристів водоспад Срібні струмені. Фото його нинішнього вигляду оприлюднили на сторінці блогу RoksolanaToday&КримUA у Twitter. На кадрах видно, що від раніше повноводого рекреаційного об'єкту залишилися лише кілька струменів, замерзлих в бурульки, передають Патріоти України.
"Водоспад Срібні струмені. Дивні залишки", – підписали світлини їх автори. Причина такого зникнення унікальних місць на Кримському півострові – водний колапс, який почався під час російської окупації.
Відзначимо, що раніше кримські гіди завжди привертали увагу відпочивальників екскурсіями на цей водоспад. Похід до нього називали другою частиною походу у Великий каньйон Криму. Крім того, людям пропонували покупатися в природних ваннах, які утворилися біля нього.
"П`ятиметровий водоспад Срібні струмені ефектний після дощу. Влітку він нагадує фіранку з нанизаних на нитки скелець, за них можна сховатися. Усі кримські водоспади шумлять, а цей – співає. Але бувають дні й улітку, коли водоспад повноводний, як після дощу", – писали раніше в оголошеннях екскурсоводи.
Водопад Срібні струмені розташований у 4,5 км на південь від села Соколиного, в ущелині, утвореній річкою Сари-Узень. Друга назва водоспаду – Чаїн-Су або Сари-Су. Назва Сари (в перекладі з кримськотатарської – жовта) отримана за жовтим кольором туфових відкладень, що виносяться водою з надр гір.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...