«Люди, які більш-менш орієнтуються у чинному законодавстві, після виклику їх до суду пишуть клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку із запровадженням карантину. Оскільки карантин вводиться не на один день, строки притягнення до адмінвідповідальності – це три місяці - можуть просто сплити», – пояснив адвокат.
Олександр Лещенко зауважив: «епідемія, пандемія вважаються обставинами непереборної сили, відповідно, якщо є заява про відсутність із цих причин від людини, яку хочуть притягнути до відповідальності, суд не може розглядати справу. Якщо ж навіть і розгляне, апеляція таку постанову скасує – через її незаконність».
Адвокат розповів, що через три місяці – коли строки спливають, суддя зобов’язаний закрити справу про адміністративне правопорушення – у зв’язку із закінченням строків притягнення до відповідальності. Відповідно, штрафи не накладаються.
«Під час засідання розгляд справи до моменту винесення рішення про накладення штрафу може тривати близько 15 хвилин, – зазначив адвокат, –суд або визнає особу винною та накладає штраф, або закриває справу через визнання людини невинуватою чи з інших причин».
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...