"Карантин? Ні, не чули...": В яких областях України найбільше порушують режим ізоляції (мапа)

Держава буде використовувати карту для оцінки рівня дотримання карантину особами, що мають високий ризик бути носіями COVID-19 в різних містах

В уряді створили карту, яка показує недотримання правил самоізоляції громадянами, що повернулися з-за кордону. Про це написав у Facebook віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України.

"За допомогою аналізу великого обсягу даних були визначені населені пункти, в яких живуть люди, що повернулися з-за кордону і менше дотримуються карантину ... Помаранчевий - 50-200 людей не дотримувалися карантину. Червоний - понад 200", - пояснив він.

Федоров розповів про те, як створювалася ця карта. "Мінціфри отримує від операторів мобільного зв'язку Big Data про більш ніж півмільйона людей. Це абоненти, які повернулися в Україну звідти, де є епідемія, починаючи з 17 березня. На основі цих даних створюється карта, якою можуть користуватися РНБО і МОЗ", - зазначив чиновник.

Він підкреслив, що дані, що одержані від мобільних операторів, не містять ніякої персональної інформації про абонентів, тобто ніякий конкретний одержувач відстежується. "Виходить тільки інформація про кількість осіб у населеному пункті, що повернулися з-за кордону; про країну і канал повернення; про кількість осіб, що не дотримуються карантину; про сумарну кількість інших людей, з якими контактували порушники", - написав Федоров.

За його словами, держава буде використовувати карту для оцінки рівня дотримання карантину особами, що мають високий ризик бути носіями COVID-19 в різних містах, для оптимізації розміщення ресурсів в тих регіонах, де погано дотримуються самоізоляції, а також для планування заходів з безпеки і захисту здоров'я. "Управлінські рішення у 21-му столітті потрібно приймати на основі даних", - зазначив Федоров.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тіло кинули в полі під відкритим небом: На Закарпатті розстріляли 18-річного хлопця

п’ятниця, 5 червень 2020, 11:47

Відкрито кримінальне провадження за ч.1. статті 115 КК (умисне вбивство). На Закарпатті молодий хлопець був убитий за дивних обставин. Мертвого жителя села Барбово виявили просто під відкритим небом між рідним селищем убитого і селищем Макарьово, перед...

"Вори поза законом": "Вони перетворили країну в одну велику "малину" і звідси керували діяльністю банд по всьому СНД", - експерт

п’ятниця, 5 червень 2020, 11:36

Зараз ситуація зміниться і "ворам в законі" доведеться шукати собі новий притулок. Вори поза законом - Рада прийняла закон, який посадить «авторитетів». Про це у своєму блозі пише політолог Сергій Биков, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіна...