Карантин так карантин: У США пропонують щомісяця роздавати американцям по $2 тис. до кінця епідемії коронавірусу

Відомо, що за час дії карантину в США втратили роботу понад 30 млн громадян.

У США група членів Демократичної партії запропонувала щомісяця роздавати американцям по $ 2 тис. поки епідемія коронавіруса в країні не піде на спад, передають Патріоти України з посиланням на Fox Business.

Згідно із законопроектом, запропонованим демократами, допомога повинна бути надана всім, чий заробіток не перевищує $ 120 тис. на рік. Сімейним парам пропонується виплачувати по $ 4 тис. При наявності дітей віком менше трьох років, виплачується також за $ 2 тис. на кожну дитину.
Як вважають ініціатори надання допомоги, виплати повинні бути припинені після закінчення трьох місяців після оголошення Міністерством охорони здоров'я про завершення режиму надзвичайної ситуації.
Співавтором законопроекту став сенатор і недавній претендент на посаду президента Барні Сандерс. Він вважає, що одноразової виплати розміром в $ 1,2 тис. американцям на все необхідне недостатньо.
Відомо, що за час дії карантину в США втратили роботу понад 30 млн громадян. Такого не було з часів Великої депресії. Тоді безробіття становило 25%.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...