Карантинний бунт: У МОЗ готові прийняти рішення щодо Тернополя

У Тернопільській області зафіксували покращення ситуації із захворюваністю на COVID-19.

МОЗ готовий перемістити Тернопільську область, де раніше вкрай негативно поставилися до вимог центральної влади посилити карантин, з червоної в зелену зону. Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час свого брифінгу у середу, 5 серпня, передають Патріоти України.

У відомстві стверджують, що вже 4 дні епідемічні показники області демонструють оптимальну відповідність прийнятим Міністерством охорони здоров'я критеріям. "Тернопільська область вже чотири дні відповідає індикаторам і може бути переведена до зеленої зони", - сказав Степанов.

Також міністр додав, що прогрес епідемічної ситуації спостерігається і у Вінницькій області – в регіоні вже 6 днів фіксується покращення за чотирма критеріями.

Нагадаємо, 3 серпня набуло чинності рішення комісії ТЕБ та НС, згідно з яким українські області, міста та райони розділили на зони небезпеки поширення коронавірусної загрози. У Тернополі, який опинився в червоній зоні, відмовилися посилювати карантин. Місцева влада прийняла таке рішення всупереч волі Києва. Мер міста Сергій Надал пояснив, що незадовго до постанови комісії Тернопіль перебував у зеленій зоні. Причиною переміщення він назвав кількість тестів на COVID-19, яких в місті роблять у три рази більше, ніж в інших містах і областях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Китайський гороскоп: Чого чекати у 2021-му тим, хто народився у рік Кота

неділя, 17 січень 2021, 11:48

Особливі успіхи чекають на тих, хто займається інформацією та знаннями, новими напрямами в сучасних технологіях. Для тих, хто народився у рік Кота, 2021-й стане досить успішним періодом – на противагу від минулого, з'явиться набагато більше можливостей...

Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

неділя, 17 січень 2021, 11:36

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегаці...