Карантинний футбол: Сенсаційно завершились півфінальні матчі плей-офф за путівку в Лігу Європи

«Олександрія» та «Дніпро-1», що вважалися багатьма вболівальниками та фахівцями фаворитами півфінальних протистоянь, припинили боротьбу за єврокубки.

У суботу, 25 липня, в Києві і Олександрії відбулися півфінальні поєдинки плей-офф за останню путівку України в Лігу Європи. У вирішальному матчі 29 липня на столичному «Олімпійському» сенсаційно зіграють «Колос» і «Маріуполь», передають Патріоти України.

  • «Колос» (Ковалівка) - «Дніпро-1» - 4: 1 (Оріховський, 21, Антюх, 24, 50, Морозко, 87 - Волинець, 48, в свої ворота).
Сільський клуб з Ковалівки Київської області, що нещодавно сенсаційно обіграв «Динамо», приймав команду Дмитра Михайленка на столичному «Олімпійському». Вперше з березня доступ на трибуни отримали вболівальники (поки дозволено заповнювати не більше 25 відсотків місткості арен). На трибунах «Олімпійського» в дощову погоду зібралися 2 915 любителів футболу.
У регулярному сезоні суперники обмінялися домашніми перемогами. І якщо «Дніпро-1» обіграв підопічних Руслана Костишина з мінімальною перевагою (2:1), то «Колос» саме в матчі з переможцем другої шістки добув поки що свою найбільшу перемогу в УПЛ (4:0).
Чотири рази вразили ворота хлопців з Дніпра сільські футболісти і на цей раз. «Колос» шокував опонента вже в середині першого тайму, коли протягом трьох хвилин зусиллями екс-динамівця Оріховського і Антюх повів в рахунку - 2:0.
На початку другої 45-хвилинки кращий бомбардир «Дніпра-1» Супряга після класного удару головою змусив голкіпера суперника відзначитися автоголом і скоротив відставання в рахунку (подейкують, новий наставник «Динамо» Мірча Луческу наполягає на поверненні чемпіона світу U20 в столичний клуб з оренди). Але практично відразу - після помилки голкіпера гостей Кліщука - Антюх оформив «дубль» (у хлопця в матчі ще й гольова передача!) І знову довів перевагу «Колоса» до двох м'ячів.
Підопічні Михайленко усіма силами намагалися врятуватися, але в атаці так і не досягли успіху. А на останніх хвилинах допустили ще одну помилку в обороні, і Морозко (за допомогою рикошету) довів справу до розгрому - 4:1. Шість ударів в створ - чотири голи. Дебютант УПЛ - за крок від завоювання путівки в єврокубки!
  • «Олександрія» - «Маріуполь» - 1: 2 (Безбородько, 35 - Полегенько, 28, Кащук, 82).
У регулярному сезоні команди Володимира Шарана і Олександра Бабича, який цього вечора в 100-й раз керував діями своєї команди, обмінялися домашніми перемогами (2:1 - в Маріуполі і 3:1 - в Олександрії).
Виходячи на поле, футболісти обох команд, які, до речі, виступали в цьому сезоні в єврокубках, вже знали, що першим фіналістом плей-офф став «Колос». І кожен з опонентів, ясна річ, прагнув скласти компанію «вискочкам» з Київської області, адже участь в єврокубках, це не тільки престиж, а й живі гроші.
У першому таймі суперники обмінялися взяттями воріт: на гол маріупольця Полегенько точним ударом відповів форвард господарів поля Безбородько.
Довгий час суперники особливо не ризикували, але на 82-й хвилині вийшов на заміну маріупольський чемпіон світу U20 Кащук втік з м'ячем з центру поля і поцілив у дальній кут воріт Паньківа - 1:2.
Нагадаємо, що в новому сезоні «Шахтар» і «Динамо» представлять Україну в Лізі чемпіонів, а «Зоря» і «Десна» - у Лізі Європи. Клуб, який складе компанію командам з Луганська і Чернігова, стане відомий в середу, 29 липня, після фіналу плей-офф в Києві.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...

Світла середа 2025: Традиції і заборони третього дня після Великодня

середа, 23 квітень 2025, 7:40

Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...