Карантинимо весело! Кабмін вніс зміни стосовно правил проведення концертів

Музична індустрія отримала можливість працювати в умовах карантинних обмежень.

Представники українського шоу-бізнесу під керівництвом Всеукраїнської профспілки працівників музичної індустрії досягли своєї мети. Їм вдалося встановити діалог з владою та скасувати обмеження на проведення концертів за основним видом діяльності. Про це на сторінці у Facebook повідомила профспілка працівників музичної індустрії, передають Патріоти України.

«Нарешті опубліковано зміни до постанови від 26 серпня стосовно правил проведення концертів! Основні вимоги мітингу, який відбувся 3 вересня за підтримки Українська музична профспілка та участю відомих артистів та музикантів під Кабміном, виконані. Представникам креативної індустрії вдалося встановити діалог з владою та скасувати обмеження на проведення концертів за основним видом діяльності, які були прийняті Кабміном постановою від 26 серпня та дискредитували музичну галузь за принципом вибірковості», – йдеться у повідомленні.

Дякую усім колегам, хто підтримав нашу позицію та прийняв участь в акції!

Тепер дозволене проведення концертів у зеленій, жовтій зонах, а у помаранчевій за умови виконання певних правил.119747894_185275026442839_4319538989902170683_oПовна інформація стосовно правил проведення концертів за посиланням на сайті уряду.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Глава НАЗК заявив, що КСУ планує скасувати Вищий антикорсуд, мовний закон і земельну реформу

четвер, 29 жовтень 2020, 19:12

КСУ скасував статтю про незаконне збагачення і обов’язкові електронні декларації за кілька місяців після того, як 4 серпня поточного року 47 народних депутатів від ОПЗЖ і групи За майбутнє зробили відповідне подання. Глава Національного агентства з поп...

Патологію виявляють у 62% госпіталізованих: Коронавірусна інфекція здатна вплинути на роботу серцевого м'яза

четвер, 29 жовтень 2020, 18:59

Коронавірус може викликати не тільки патології серця – він також впливає і на інші внутрішні органи людини. Якщо раніше лікарі говорили, що наслідки коронавіруса багатьом доведеться відчувати наступні 2-3 роки після перенесення хвороби, то зараз вони г...