Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​

Увагу на панічні повідомлення сепаратистських ресурсів Макіївки звернув у Twitter український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "В Макеевке | В Донецке | Новости |". Він звернув увагу на сотні скарг жителів міста в соцмережах: "Только что дом опять тряхнуло хорошенько", "Каждый день по ночам в основном трусит, ажиотаж с этой темой прошел, и опять началось", "Пи**ец! Так скоро и потолок на голову упадет", "48-й квартал регулярно трясет", "Очередная тряска".

Ресурс запевняє, що таких повідомлень макіївчан в соцмережах вже тисячі накопичилося за останній рік. Якийсь час назад народ "притиснув до стінки" окупантів. Ті нічого не пояснили, проте тряска припинилася, правда, ненадовго. Незабаром все відновилося. "Власти все так же продолжают молчать и не реагировать даже на десятки официальных коллективных жалоб, писем. Ждут, пока, не дай Бог, случится масштабная катастрофа", - попереджає Telegram-канал. Він зазначив, що Макіївка вже пише скарги в Кремль Володимира Путіна, однак тому їх проблеми виявилися не цікаві - жодної відповіді немає. Недавні шанувальники "русского мира" вже загрожують окупантам бунтом.

"Это, б**дь, какое то издевательство! Если вы, никчемные правители, все же не виновны в происходящем и ничего не можете сделать, поднимайте, пожалуйста, свои жирные попы, вызывайте толковых геологов, МЧС с РФ с сейсмологическим оборудованием, спецов, решайте проблему, делайте уже хоть что-то, пока не погибли люди, пока жители пос. Объединенный не ушли под землю, или пока не собрались и не взяли штурмом администрацию Пушилина!" - погрожують сепаратисти.

Вони скаржаться, що місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами. "37-й год отдыхает, за попытку журналистов написать и осветить даже малейшую проблему в жизни нашего города грозят увольнением с работы, обвиняют тут же в работе на СБУ, ЦРУ, Моссад, угрожают подвалом, физической расправой или сфабрикованным уголовным делом. Вот такая она, концертно-народная "республика"", - плачуться сепаратисти.

Казанський шокований тим, що відбувається в Макіївці. "В ОРДЛО совсем уже апокалипсис какой-то, землетрясения в Макеевке... Не удивлюсь, если там скоро из земли полезут гигантские черви или Макеевка просто провалится прямо в ад", - зазначив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...