"Кесарю - кесарево, Богу - боже": Синод ПЦУ визначився з балотуванням до Верховної Ради

Синод заборонив духовенству Православної церкви України брати участь у виборах до Верховної Ради.

"Синод заборонив архієреям і клірикам висувати свої кандидатури для обрання у Верховну Раду або на посади місцевого самоврядування, де передбачено прийняття на постійну роботу. Водночас їм дозволено у виняткових випадках із благословення церковної влади балотуватися в депутати органів місцевого самоврядування з дотриманням відповідно певних умов", - йдеться в рішенні Синоду ПЦУ, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Північний потік-2": Данія перегляне свою позицію, - Bloomberg

понеділок, 17 червень 2019, 13:35

У Данії Соціал-демократична партія перемогла на нещодавніх парламентських виборах. Партія закликала повернутися до питання будівництва російського морського трубопроводу "Північний потік-2" у водах країни та уточнити офіційну позицію країни щодо проекту.

"Путин готовится к войне, он начинает спешить", - Гай

понеділок, 17 червень 2019, 13:23

РФ продовжує розгортати свою інфраструктуру для війни у нас на кордонах. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, волонтер і журналіст Мирослав Гай, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "РФ комментирует терракты, а точнее, военные операц...