"Хлеба нет, но вы держитесь": На Росії почалися перебої з зерном

У Росії почалися складнощі з відправкою пшениці на тлі оголошених квоти і мита на експорт зерна, які повинні вступити в чинності 15 лютого 2021 року.

Митна служба РФ раптово почала затримувати вантажі для огляду на термін до 10 днів, повідомляє газета «Комерсант» з посиланням на джерела в крупній компанії-експортера, передають Патріоти України.

Інше джерело видання стверджує, що в останні дні почалися складнощі з боку митниці при оформленні зерна на відправку по залізниці в бік портів Прибалтики, а також істотно погіршилася ситуація з прийомом до перевезення зерна в сторону південних портів.
Затримка експортних партій загрожує трейдерам зривом контрактів і збитками за простій, а також може підірвати становище Росії на світовому ринку зерна.
Нагадаємо, що російська влада, з метою стабілізації цін на борошно і хліб, на вивезення пшениці, жита, ячменю і кукурудзи, встановили «тарифну квоту в розмірі 17,5 млн тонн».
«Експорт зернових в обсягах, що перевищують її, буде обкладатися митом у 50% від митної вартості вивезеної продукції, але не менше ніж 100 євро за одну тонну. У межах квоти мита на вивіз жита, ячменю і кукурудзи становитимуть 0%, на вивезення пшениці - 25 євро за тонну. Рішення стосується продукції, що вивозиться з Росії за межі Митного союзу, і буде діяти з 15 лютого до 30 червня 2021 року », - уточнили раніше в уряді РФ.
Додамо також, що російські аграрії вже завершили збиральну кампанію 2020 року, а самі роботи, незважаючи на несприятливі погодні умови в ряді суб'єктів РФ і поширення коронавирусной інфекції, проходили в штатному режимі.
У поточному році Мінсільгосп РФ «прогнозує один з найбільших урожаїв зернових в сучасній історії - більш 131 млн тонн в" чистому "вазі".
При цьому в повідомленні міністерства уточнюється, що зернові і зернобобові культури повністю обмолочені з площі 46,4 млн га, валовий збір у початково оприбуткованій вазі склав 138,1 млн т (в 2019 році - 126,7 млн тонн).
«У тому числі отримано один з кращих в сучасній історії Росії врожаїв пшениці - 88,1 млн т в бункерній вазі (в 2019 році-77,9 млн т)», - підкреслюють в Мінсільгоспі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...