"Хочете мати дешевого - йому будуть платити злодії": "Сколько нужно платить министрам", - експерт

Якщо Ви хочете мати професійного менеджера, він не може коштувати дешево.

Про це у своєму блозі пише директор економічних програм Українського інституту майбутнього Анатолій Амелін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Достали уже эти нытики, что зарплата Министра будет $10 тыс. Да пусть хоть $20 000, если он не ворует и не работает на теневых хозяев, а работает на украинцев.

1. Министр – человек, профессионал, который принимает решения на миллиарды гривен! Будь то министра экономики, здравоохранения, энергетики или обороны...

2. Если Вы хотите иметь профессионального менеджера, он не может стоить дешево.

3. Зарплата ТОПа компании с миллиардным оборотом не может быть меньше $10-$15 тыс

4. Если хотите иметь дешевого – то ему будут платить воры из бюджета и потеряете все что имеете (как и было последние 28 лет)

5. К слову, уже считал, если депутаты, наши представители, не получаю зарплату от нас (из бюджета) то они получают ее из рук своих "новых хозяев".

6. Посчитайте, банально, экономия на зарплатах госслужащих в $100 млн в год, обходится Украине в миллиарды долларов потерь, а украинцам в низком качестве жизни и в необходимости трудовой миграции.

К слову. если принять, что депутаты в парламенте получают доплату в 10 тыс, то 212 депутатов, дающие 51% голосов обойдутся своим "хозяевам" всего в $25 млн в год.

А теперь скажите, сколько можно украсть из бюджета, раздавая эти $25 млн?"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Колісницю" доведеться замінити: На Росії чоловік вийшов почистити авто біля будинку і ... дивом уникнув смерті (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 2:00

Бетонна плита впала з даху дев'ятиповерхового будинку прямо на автомобіль і зім'яла його навпіл. Житель російського Владивостока вийшов почистити свій автомобіль, який стояв біля під'їзду, і дивом уникнув смерті: на його машину впала бетонна плита. Від...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...